UC1
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name منجھوٹی شرقی
Winner جان محمد
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC2
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name سکندرآباد
Winner امان اللہ
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC3
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name سردارشہزادخان عمرانی
Winner خیر بخش
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC4
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name منجھوٹی غربی
Winner فرید خان
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC5
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name بیدار اندرون شرقی
Winner بشیر احمد
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC6
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name بیداراندرون غربی
Winner چنگیز خان
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC7
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name جھدرشمالی
Winner سنجر خان جمالی
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC10
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name قبا شیر خان شرقی
Winner فاضل خان
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC12
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name منجھو شوری
Winner ظہورحسن جاموٹ
Winner Party JQM
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC19
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name فتح محمد
Winner میرعرض محمد
Winner Party NP
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC21
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name میر بہرام خان بلیدی
Winner محمدصادق
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC27
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name میر نبی بخش خان دولت گھڑی
Winner اختر حسین
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC28
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name میر حسن خان دولت گھڑی
Winner فیاض حسین
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC31
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name پھلیجی
Winner ارباب بڈھاخان
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC8
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name نصیرخان عمرانی
Winner کرم علی
Winner Party NP
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC9
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name جدھیرجنوبی
Winner نصیراحمد
Winner Party NP
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC13
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name ایری
Winner عبدالرؤف
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC14
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name گولہ واہ
Winner عبدالنبی
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC17
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name اللہ آباد
Winner محمدمراد
Winner Party PML-N
Runnerup غلام مصطفی
Runnerup Party IND
UC18
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name خاروش واہ
Winner تاج محمد
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC20
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name علی آبادشمالی
Winner نبی بخش
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC22
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name قادرآباد
Winner جان محمد
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC23
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name باباکوٹ
Winner غلام مرتضٰی
Winner Party NP
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC24
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name کوہنہ تمبو
Winner عبدالستار
Winner Party JUI-F
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC25
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name گھڑی رحمان
Winner صواد خان
Winner Party PML-N
Runnerup ---
Runnerup Party ---
UC26
Tehsil ضلع کونسل نصیرآباد
UC Name چھتر
Winner شریف شاہ
Winner Party IND
Runnerup ---
Runnerup Party ---
WARD1
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ1
Winner غلام فاروق
Winner Party IND
Runnerup سید احسان علی شاہ
Runnerup Party IND
WARD2
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ2
Winner سعداللہ
Winner Party IND
Runnerup زر خاتون
Runnerup Party NP
WARD3
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مرادجمالی وارڈ3
Winner منظور احمد
Winner Party IND
Runnerup مولا حسن
Runnerup Party IND
WARD4
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ4
Winner مہیندرا کمار
Winner Party IND
Runnerup مختیار علی
Runnerup Party IND
WARD5
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ5
Winner سومر خان
Winner Party IND
Runnerup مٹھا خان
Runnerup Party IND
WARD6
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ 6
Winner عطا اللہ
Winner Party JUI-F
Runnerup سفر خان
Runnerup Party PPPP
WARD7
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ7
Winner جانب علی
Winner Party IND
Runnerup شبیر احمد
Runnerup Party IND
WARD8
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ8
Winner محمد وارث
Winner Party IND
Runnerup سونا خان
Runnerup Party JQM
WARD12
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ12
Winner منظور حسین
Winner Party IND
Runnerup محمد رفیق
Runnerup Party IND
WARD13
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ 13
Winner سردار خان
Winner Party IND
Runnerup اصغر علی
Runnerup Party IND
WARD14
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ14
Winner احمد خان
Winner Party IND
Runnerup عبد الغنی
Runnerup Party BNP
WARD17
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ17
Winner شوکت علی
Winner Party PML-N
Runnerup نصر اللہ
Runnerup Party JQM
WARD18
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ18
Winner اعجاز علی
Winner Party IND
Runnerup شاہ علی ناصر مراد
Runnerup Party IND
WARD19
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ19
Winner رحیم داد
Winner Party JUI-F
Runnerup میر سکندر علی
Runnerup Party IND
WARD9
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ9
Winner غلام نبی
Winner Party IND
Runnerup سونا خان
Runnerup Party IND
WARD10
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ10
Winner ممتاز احمد
Winner Party IND
Runnerup شاہ محمد
Runnerup Party JQM
WARD11
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ11
Winner امام دین
Winner Party IND
Runnerup شبیر احمد
Runnerup Party IND
WARD15
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ15
Winner رانا خان
Winner Party IND
Runnerup گل حسن
Runnerup Party IND
WARD16
Tehsil میونسپل کمیٹی ڈیرہ مراد جمالی
UC Name ڈیرہ مراد جمالی وارڈ16
Winner غلام رسول
Winner Party IND
Runnerup خان محمد
Runnerup Party PML-N